top of page

raamatuillustratsioonid

Siin leiad minu illustreeritud raamatuid ja muid projekte. Kui tahaksid minuga koostööd teha, siis võta julgelt ühendust kontaktide lehelt.

VALEMIVIHIKUD 2024

2024 aasta uued valemivihikud on tehtud koostöös Realister OÜ-ga. Nutikad ja nooruslikud vihikud on suureks abiks lastele põhikoolist kuni gümnaasiumini. Selle aasta puhul on eriline see, et kõigil vihikutel on samad karakterid- Leidur ja indy. Nende seiklustele saab kaasa elada igat ainet iseloomustavas maailmas.

RAAMAT VIHMAJUSS

Autor Maarja Astoverilt raamat vihmausside tegemistest. Raamatus on abistavad illustratsioonid lastele, mis aitavad mõista mida vihmaussid söövad, kardavad, ja kes on nende kaaslased mullas. Kõiki illustratsioone näed, kui ostad raamatu :)

RAAMAT LINDUDE ÜMBERÕPPEKESKUS

Raamat 'Lindude Ümberõppekeskus' Kristiina Tammelt. Tegin 12 illustratsiooni sobituma armsa looga, mille ta valmis kirjutas. Kõiki pilte saab näha, kui ostad raamatu :)

PULMASILDID

Oma tähtsamail päeval- pulmapäeval, tahaksid, et kõik oleks nii täiuslik, kui võimalik. Valmistan käsitsi  või digitaalselt vajalike pulmadetaile. Näiteks silte, millelt peolistel on lihtne juhinduda ja õigesse kohta jõuda. Mis iganes on sinu pulmastiil või näiteks pulmalilled- pole probleemi. Selle järgi saavad valmistatud ka sildid. Hinnad ja hinnapäringu saad teha kontaktide lehelt.

KLEEPSUDISAIN VEOKILE

Unistad Vanlife'ist ja tahad silma paista? Teen su ratastel kodule omanäolise kujunduse. Hinnad saad teada tehes päringu kontaktide lehel

bottom of page